Tři důvody pro použití séra na řasy.

before afterChcete, aby Vám kamarádky záviděly dlouhé a krásné řasy? Už jste někdy přemýšlely o zlepšení stavu Vašich řas? Pokud odpověď je ano, řešení by mohlo být dobré sérum na řasy. Začněte s používáním dnes a užijte si nové řasy dříve, než si myslíte.

Otázky

Proč byste měla použít produkt na řasy? Doteď neexistovala efektivní léčba pro růst řas. Lze si prodloužit řasy pomocí nalepení syntetických řas, ovšem tato metoda není permanentní a ničí naše vlastní řasy. Séra na řasy jsou bohatá na vitamíny a podporují přirozený růst.
Kdy mám začít s léčbou? Kdykoli, ovšem po létě jsou naše řasy v nejhorším stavu. Pokud začnete používat sérum během podzimu, jsme si jisti, že slunce Vaše nové řasy neponičí.
Důvod 1: Řasy poničené kosmetickými procedurami. Pokud jsou Vaše řasy křehké a krátké díky předešlým zákrokům, můžete je zregenerovat použitím správného séra na řasy během několika měsíců. Také používání chemických odstraňovačů make-upu může způsobit, že jsou řasy křehké a snadno se lámou. Řasy Vám nedorostou během jedné noci, musíte sérum používat systematicky a alespoň několik týdnů, než uvidíte první výsledky.
Důvod 2: Řasy přirozeně krátké a slabé. Abychom byli přesní, neexistuje nic jako přirozeně slabé řasy. Pouze řasy, které nejsou dostatečně vyživovány. Séra jsou plná esenciálních vitamínů a olejů, které Vaše řasy potřebují. Vy jen používejte sérum pravidelně a zbytek zařídí samo sérum.
Důvod 3: Chcete docílit efektu falešných řas. Používejte sérum a získejte lepší verzi falešných řas. Používejte sérum alespoň 20 dní a užijte si úžasnou transformaci. Vaše oči budou vypadat větší a zářivější a to vše díky smyslným a hustým řasám.