Séra na řasy – co jsou zač?

all1Je mnoho žen, které nejsou spokojeny se svými řasami. Chtěly by je delší a hustší. Trend dlouhých řas je všude kolem nás. Dlouhé řasy jsou v časopisech i na billboardech. Jak bezpečně vylepšit naše řasy? Sérum na řasy může být odpověď.

Co doopravdy je sérum na řasy?

Sérum na řasy je produkt pro krásu, díky kterému řasy rostou delší a pevnější, než normálně. Každé sérum by mělo být vyprodukováno v laboratořích na základě všech regulací. Potom by měl být produkt testován nezávislými laboratořemi a schválen k prodeji.
Nejefektivnější séra jsou ta, která jsou založena na přírodních ingrediencích. Ovlivňuje to způsob, jakým sérum na řasy funguje a také je tento aspekt důležitý vzhledem ke kůži. Nejpopulárnější ingredience jsou Aloe vera a esenciální oleje. Sérum je také často doplněno o vitamíny E, PP a B5. Syntetické ingredience jsou používány za účelem uchování a také zabraňují rozšiřování bakterií. Drtivá většina sér na řasy není testována na zvířatech, tedy milovníci zvířat se nemají čeho obávat.
Sérum na řasy zlepší kondici řas zevnitř. Řasový folikul je silnější a samotná struktura řasy je zregenerována. Ztmavnutí řas nebo přidání lesku může být bonusový vedlejší efekt. Většina sér udělá řasy hustější a delší a vytvoří tak efekt falešných řas. Produkty s řasenkovým kartáčkem pročešou a natočí Vaše řasy před aplikací řasenky. Co by sérum dělat nemělo, je slepit Vám řasy k sobě, odlupovat se nebo neschnout.

Sérum na řasy a bezpečnost

Je několik věcí, co byste si měli zapamatovat. Zaprvé, séra na řasy se používají pouze externě. Buďte opatrní při aplikaci, abyste produkt nedostal do očí. Před použitím séra vždy vyjměte kontaktní čočky. Vždy si přečtěte příbalový leták před použitím.